אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

כל עוד לא הגעתם לגיל בו אתם יוצאים לפנסיה, אתם תצטרכו לעבוד. לכל אחד ואחד יש כושר עבודה שונה. יש כאלה שעובדים עבודות פיזיות ויש כאלה שעובדים עבודות משרדיות, וכל אחד מרוויח לפי הכישורים והיכולת שלו.

לבטח את כושר העבודה שלכם

תארו לכם את המצב הבא: בחור בן 26 לאחר לימודים, מרוויח משכורת של 10 אלפים שקלים. לאט לאט הוא מתקדם ולאחר 10 שנות ותק, הוא מרוויח 20 אלף שקלים. פתאום ללא הודעה מוקדמת, עקב תאונת דרכים, הוא מאבד את היכולת לחזור לעבודה ולעבוד באותה עבודה שהוא עבד בה טרם התאונה. במצב הזה, אותו בחור לא יוכל להרוויח חזרה את המשכורת שהוא הרוויח לפני התאונה. אם אותו בחור היה מבוטח בביטוח אובדן כושר עבודה, המצב היה קל יותר, אבל אם הוא לא היה מבוטח, אז מתחיל הסיפור לרעתו.

להיות מבטוח מאשר לא

יותר ויותר אנשים בוחרים לבטח את עצמם בביטוח אובדן כושר עבודה, בגלל כל מה שמשתמע מכך. אנשים רבים רוכשים מקצוע לחיים והם רוצים להתקדם בו ולהרוויח משכורות גבוהות יותר ואין הם רוצים להחליף מקצוע ועבודה לעיתים קרובות. לשם כך נוצר ביטוח אובדן כושר עבודה. ביטוח אובדן כושר עבודה הוא ביטוח שתפקידו להגן על העובד, מפני נזק שיכול להיגרם לו עקב סיבות רבות, אשר עלולות למנוע ממנו להמשיך ולעבוד במקצוע שלו, ועקב כך לא להרוויח את המשכורות להן הוא היה רגיל. הביטוח מגן על העובד וגם אם הוא נפצע בדרך כלשהי, הביטוח ישמור על המשכורת שלו, גם אם הוא לא יעבוד כפי שהיה עובד טרם התאונה.

סיכום

אל תתנו למזל לקחת חלק נכבד בחיים שלכם. אתם לא יכולים לדעת מה צופה לכם המחר ומה יקרה בעוד שבוע. מה שאתם כן יכולים לדעת הוא, שיש לכם אפשרות להגן על עצמכם ועל כושר העבודה שלכם. אל תגידו שלכם זה לא יקרה ותרכשו עוד היום פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה. כי עדיף לשלם כל חודש סכום נמוך מאשר לא לקבל משכורת בעתיד כלל.

מרחבי הרשת:
שי פניני – משרד עורכי דין
אינטרנט ביתי – עם בזק בינלאומי
עו"ד שי פניני – עורך דין מסחרי
סדרות – הסדרות הטובות ביותר – yes