ביטוח עסק יעניק לך את האפשרות להתעסק אך ורק בפרנסה שלך

עובד שכיר לעולם לא יבין את האחריות הכלכלית הרובצת על כתפיו של בעל עסק.

חייו של עוסק עצמאי אינם פשוטים וקלים כלל וכלל, שכן בניגוד לתדמית "אני הבוס של עצמי", עליו להיות העובד החרוץ ביותר, הראשון שפותח את דלתות העסק בבוקר והאחרון שמכבה את האור בכל ערב.

בעל עסק שקוע כל כולו בפעילות העסקית, גם כשהוא ישן או נמצא בחופשה, מחשבותיו טרודות בהכנסות וברווחים שאמורים לפרנס את עובדיו ולהביא אוכל לילדיו, שכן המשפחות הן בדרך כלל הראשון שנפגעות מכל ירידה בהכנסות.

מעבר להתנהלות העסקית השגרתית, הכוללת אספקת מוצרים ושירותים ללקוחות, פרסום העסק וצמצום ההוצאות התפעוליות, בעל העסק נדרש לדאוג גם לפוליסת ביטוח עסק שתעמוד לצידו בכל מקרה שעלול לעצור או לשבש את המשך פעילות בית העסק.

היתרונות ברכישת פוליסת ביטוח עסקים

בתור עוסק עצמאי תמיד נחפש אחר ההזדמנות הבאה שתצעיד את העסק שלנו קדימה, רכישת חומרי גלם בהנחה גדולה, קבלת תנאי אשראי טובים יותר וחיפוש מתמיד אחר שווקים חדשים בהם נוכל למכור את שירותינו.

באותה רצינות תהומית עלינו להתייחס גם ברכישה או חידוש של פוליסת ביטוח לבית העסק שלנו, שכן בדיוק כמו שאנו מחפשים למקסם את רווחינו באמצעות אפיקים חדשים, כך גם פוליסת ביטוח עסק מקיפה יכולה להציל את בית העסק שלנו מקריסה כלכלית, ולהעניק לנו פיצוי כספי שירכך את המכה הכואבת שעלולה להגיע.

חפשו אחרי פוליסת ביטוח המותאמת למידותיכם

בישראל קיימים רבבות בתי עסק המעניקים שירותים שונים ומגוונים, לכן לא ייתכן כי כולם יבוטחו תחת אותה מטרייה ביטוחית. דוגמאות לכך נוכל למצוא בעסק המעסיק עובדים וזקוק לכיסוי חבות מעסיקים, בעל עסק המחזיק ברשותו ציוד מחשוב יקר יידרש לכיסוי שאיננו רלוונטי לעוסק המעניק שירותי יופי וקוסמטיקה ונדרש לכיסוי עבור נזקים שעלולים להיגרם ללקוחותיו.

פוליסת ביטוח עסק יכולה להעניק לכם את הכיסוי המושלם, אם רק תדעו להתאימה לאופיו של בית העסק שלכם. עליכם לתאר לסוכן הביטוח בצורה מקיפה ומחושבת את ההתנהלות הכלכלית שלכם, כדי שהוא יוכל להתאים עבורכם את הכיסוי המתאים, כזה שייתן את המענה המושלם ביום שתזדקקו לו, מבלי שתאלצו לחפש אחר סייגים ביום המעונן.