ביטוח ישיר

מידע כללי על חברת ביטוח ישיר, החברה הראשונה בתחומה בארץ, על בעליה ועל פעילותה בתחומי הביטוח השונים.

חברת ביטוח ישיר הינה אחת החברות הגדולות והמובילות בתחומה. החלה לפעול לראשונה בשנת 1994 ומראשית דרכה מכרה פוליסות ביטוח ללא תיווך של סוכני ביטוח נוספים. החברה הציגה קונספט חדשני של הוזלת עלויות ביטוח והפכה עד מהרה לגורם שלא ניתן להתעלות עליו.

ללקוחותיה מציעה החברה מגוון רחב של שירותים בתחום הביטוח, הכולל ביטוחי רכב ( רכוש, חובה, וצד ג' ), ביטוחי דירות, ביטוחי נסיעות לחו"ל, ביטוחי בריאות וביטוחי חיים.

כמו כן, ביטוח ישיר שמה לה למטרה לתת ללקוחותיה שירות מצוין ומחירים אטרקטיביים. חזונה הינו להיות חברת הביטוח המובילה בתחום הפרט והמשפחה בישראל. החברה מובילה לאורך שנים בעשייה והצלחה, תוך שמירה על יציבות וצמיחה, יוזמה והתנהלות ערכית. החברה מציגה צמיחה עקבית בתוצאותיה העסקיות ומגלגלת כיום מחזור שנתי של כ- מיליארד ₪. מחזור זה הוא תוצאה של גידול מתמיד בלקוחות חדשים ושל אחוז שימור לקוחות מהגבוהים בשוק הביטוח.

ניתן לבצע רכישה דרך האתר של כל סוגי הפוליסות.ולאחר הרשמה לאתר, ניתן אף להיכנס אל האיזור האישי ולקבל מידע בכל רגע נתון אודות הפוליסות שברשותכם, ולבצע שינויים בפוליסה עצמה, להוסיף/ להוריד מבוטחים, ולראות את פירוט החיובים החודשיים.

במידת הצורך, ניתן למצוא באתר שימה מפורטת של נותני השירות מטעם החברה, החל ממוסכי הסדר, שמאים, רופאים, ועד לספקים נוספים בתחומי הרכב והדירה.

שירות הלקוחות בביטוח ישיר פעיל בכל יום בין השעות 08:00- 19:00, במספר 03-5555555, ונותן מענה לכל בעיה/ שאלה שעולה. כמו כן, בנוסף לאתר החברה, ניתן להוריד גם את אפליקציית ביטוח ישיר ולקבל דרכה את כל המידע הנחוץ לכם, בכל זמן, בכל מקום, וללא זמני המתנה.
5555555-150x150