ביטוח נסיעות לחו"ל לטווח ארוך

 

ביטוח נסיעות לחו"ל כדאי לכל אדם באשר הוא, היוצא את הארץ, הן אם מדובר בנסיעה קצרה עסקית לחו"ל, והן אם זוהי העתקת מגורים. התחום הביטוחי הוא אחד מהאקוטיים והחשובים אותם יש להסדיר טרם היציאה. מומלץ בחום לסקור אפשרויות ביטוח קיימות, בכדי לבחור את זו הנוחה והעדיפה ביותר, בהתבסס על משך הנסיעה המתוכננת וסוגה.

אודות ביטוח נסיעות לחו"ל המעניק כיסוי מלא למטיילים

ביטוח נסיעות לחו"ל המעניק כיסוי מלא למטיילים, הוא ביטוח קצר-טווח, שיש לארגן טרם כל יציאה לחו"ל. הדבר נועד על מנת להבטיח ראש נקי מבעיות ודאגות העלולות לצוץ במשך נסיעה לחו"ל, כדוגמת – בעיות רפואיות, גניבת מטען, או פציעות המחייבות טיפול מיידי. לרוב, משולם הביטוח לפי מספר ימי השהייה בחו"ל. בהתאם לסוג הביקור, מומלץ להתאים את הביטוח. עבור טיול הכולל ספורט אקסטרים, כמו סקי, או מסלולי תרמילאים, כדאי לבחור ביטוח נסיעות יותר מקיף מביטוח נסיעת עסקים, כדוגמא. מהאספקט הרפואי, הרי שביטוח זו מיועד לטפל בעיקר במקרי חירום, אלו המחייבים טיפול דחוף. ברוב המקרים, המשך הטיפול יבוצע בארץ. טרם הפעלת פוליסת ביטוח, ראוי לוודא כי אכן ישנה התאמה בין סוג הפוליסה, לסוג הנסיעה, וכי ההשתתפות העצמית תהיה בעלות נמוכה ככל הניתן.

איזה סוג פוליסת ביטוח מומלץ לטובת תקופה ארוכה בחו"ל?

לאחרונה, אנו עדים לעלייה משמעותית במספר היוצאים לחו"ל לטווח ארוך, בגין סיבות שונות, למשל – נסיעות עבודה, לימודים, או שליחות כלשהי. אלו הצפויים לבלות תקופה ארוכה מחוץ לארץ, נדרשים להסדיר כראוי את הפן הביטוחי, תוך שהם מתאימים את סוג הביטוח ההולם למצבם, מה שיבטיח כיסוי ביטוחי מלא ואופטימאלי. בעת שהייה ארוכה בחו"ל, אם במסגרת עבודה ואם במסגרת לימודים, קיים צורך בביטוח רפואי לכיסוי תחומים רפואיים של שגרה, ולא עבור מקרי חירום בלבד. כך, ביטוח נסיעות רגיל לא יספיק במרבית המקרים, מה שמעלה את הצורך בהסדרת ביטוח נסיות לחו"ל המעניק כיסוי מלא למטיילים, כזה שיאפשר בלי בעיות קבלת טיפול רפואי נדרשים, כולל ביקורים אצל רופאים מומחים ורופא משפחה וחיסונים. ישנה אפשרות לבטח עצמכם באמצעות ביטוח נסיעות, הכולל גם ביטוח בריאות.

ביטוח נסיעות עם כיסוי מלא – מה כולל?

יש לקחת בחשבון סיכונים העומדים במשך נסיעה ממושכת לחו"ל, כולל, כמובן, סיכונים בריאותיים. עלויות טיפולים ייחודיים, ניתוחים דחופים, תאונות אישיות, אשפוז ועוד, עשויים לעלות ביוקר במדינות מסוימות; משום כך, הסדרה של כיסוי ביטוחי בכל הנוגע לביטוח הרפואי – הכרחית. ביטוח נסיעות לחו"ל המעניק כיסוי מלא למטיילים עשוי להיות כעזר רב, ולשמש קרש הצלה בהרבה מקרים.

ביטוח נסיעות לחו"ל במתכונת "שגרתית", מתאימה לנוסעים לתקופות קצרות, שהרי הכיסוי הביטוחי מיועד למקרי חירום בלבד, ומתמקד בתחומים רלוונטיים עבור נסיעות קצרות-טווח, כדוגמת: אובדן מטען, גניבות וכו' – בשילוב כיסוי בריאותי מלא. לטובת נסיעה לצרכי מגורים וביקורים ממושכים, לימודים, או עבודה, עדיף למצוא פתרון לטווח ארוך, שיכסה נכונה את הנושאים הרפואיים כולם, ויאפשר קבלת טיפול מלא במדינת היעד.

מרחבי הרשת:
שי פניני – משרד עורכי דין
אינטרנט ביתי – עם בזק בינלאומי
עו"ד שי פניני – עורך דין מסחרי
סדרות – הסדרות הטובות ביותר – yes