חשיבותו של ביטוח עסק

בישראל כל רכב העולה בארץ מחויב בביטוח חובה וברכבים החדשים עושים גם ביטוח מקיף אשר מקנה תנאי ביטוח מורחבים לנהג ולנוסעים עמו ברכב. החשיבות לביטוח כזו היא היא גבוהה מאוד כי הסיכונים על הכביש הן רבות ויכולות להגיע גם לא באופן ישיר מהנהג הרכב אלא גם מרכבים נוספים הנוסעים בכבישי ישראל.

ביטוח עסק הוא פוליסת הביטוח שלך

כאשר ביטוח רכבים שוקקת חיים וישנה תחרות גבוהה בין חברות הביטוח השונות בכל הנוגע לביטוח עסק התמונה שונה חלוטין. עסק יכול להיות רשת סופרמרקטים גדולים וגם מאפייה שכונתית קטנה. אך בכל הנוגע ללקיחת ביטוח לעסק – שניהם צריכים לשקול זאת בכובד ראש. ביטוח עסק משתנה בהתאם לגודל העסק, רמת הסיכון שיש לפועלים או לעובדים ותנאים כללים המשותפים לפוליסת ביטוח עסק באופן כללי.

ביטוח נזקי טבע – האם כל עסק מקבל כיסוי מלא?

כאשר מדובר בביטוח עסק צריך לקחת בחשבון שבניגוד לרכישת דירה הנרכשת לאחר בדיקת מיקום הדירה והסביבה שבה היא ממוקמת, בחירת מיקום העסק לא תמיד גמיש באותה צורה. בעלי עסקים מעוניינים למקם את העסקים שלהם במרכזי קניות מרכזים שהם יש קהל לקוחות רב ומגוון יותר. מרכזי קניות אלא יכולים להיות רחוקים ממרכזי העיר ולעיתים נמצאים בסכנה ממשית של נזקי טבע. נזקי טבע יכולים להיות שיטפונות, רוחות חזקות, ברד ונזקי טבע נוספים. בבחירת ביטוח עסק חשוב לבדוק כי יש לכם כיסוי מלא מלא נזקים אלו.

 

ביטוח

ביטוח תכולה כחלק מביטוח עסק

בעסקים רבים יכולה להיות תכולה בשווי מיליוני שקלים ובעסקים מסוימים תכולה זו תיהיה נדירה וייחודית אשר הוזמנה ממדינות אחרות בייבוא אישי. דוגמא טובה לכך היא חברת ליסינג או חברה למכירת רכבים. חנות להשכרת רכבים מציבה את הרכבים תחת כיפת השמיים שבו הרכבים מושפעים יותר להשפעות מזג האוויר, חשש מגניבה או פגיעה ממשית. במצבים כאלו ביטוח תכולה מאפשרת כיסוי נרחב וראש שקט לבעל עסק.

ביצוע השוואת מחירים לפני הזמנת ביטוח

בפועל אנחנו לא ממש יודעים איך העסק שלנו יכול להיפגע בפועל, בשטפון, רעידת אדמה או גניבה. לכן חשוב שיהיה כיסוי נרחב לעסק שלכם שיכסה את כל האיומים האפשריים. כמו כן ביטוח עסק הוא לא דבר זול מפני שהוא משתנה בהתאם להגדרות הפוליסה וסוג העסק המבוטח לכן חשוב לעשות השוואת מחירים בין פוליסות העסקים השונות הקיימות בשוק ולאחר מכן לבחור את הביטוח המתאים לכם ביותר ומציע כיסוי משתלם אצל המומחיםעם הניסיון הנרחב ביותר.